Būvēšana, izmantojot Uponor ēku informācijas modelēšanas datus

  • BIM bibliotēka

Bibliotēka mehānisko, elektrisko un sanitārtehnisko sistēmu projektētājiem un inženieriem

Uponor tagad piedāvā plašu ēku informācijas modelēšanas projektēšanas failu bibliotēku no savas MagiCloud tiešsaistes bibliotēkas. Tas nodrošinās iespējas ievērojami uzlabot projektu efektivitāti, sadarbojoties un saskaņojot informāciju un resursus.

Spēja ātri atrast, salīdzināt un izmantot produktus projektam palīdz veidot precīzus projektus un nevainojamas instalācijas, uzlabot energoefektivitāti un veiktspēju, samazināt projektēšanā pieļautās kļūdas pirms būvniecības, sniedz īpašniekiem detalizētu pabeigtās ēkas 3D skatu un samazina būvprojekta kopējas izmaksas.

Uponor katalogs piedāvā vairāk nekā divus tūkstošus ēku informācijas modelēšanas modeļus, tostarp caurules, armatūru, kolektorus un vārstus, lai nodrošinātu labāku saskaņotību starp arhitektiem un apkures, ventilācijas un sanitārtehnisko sistēmu projektētājiem.

Reģistrējies un saņem saiti Uponor BIM datu lejupielādei

Use this property to display a short description or any instructions, notes, or guidelines that the visitor should read when filling out the form. This will appear directly below the form name.
*
*
*
*
*
 
Captcha

 
*
Aizvērt