uponor ilgtspējīga uzticama dzeramā ūdens piegāde

Ūdens – Dzīves kvalitāte – Efektivitāte - Uponor strādā pie nākotnes risinājumiem

Inovācijas@Uponor

Uponor inovatīvie risinājumi dzeramā ūdens saglabāšanai pasaulē

Dzeramais ūdens ir viens no svarīgākājiem pasaules resursiem. Tā pārdomāta un gudra izmantošana gan ikdienā, gan rūpniecībā, gan lauksaimniecībā ir un būs aktuāla tēma arī nākotnē. Uponor strādā pie risinājumiem pārdomātai lietošanai un attīsta inovatīvas koncepcijas un produktus, kas sekmē drošu dzeramā ūdens baudīšanu un tā ekonomisku patēriņu.

Cilvēku koncentrācija pilsētās 

Blīvi apdzīvotos reģionos ir īpaši nozīmīgi nodrošināt iedzīvotāju dzīves kvalitāti. Tas attiecas uz visām dzīves telpām: mājās, darbā un pavadot brīvo laiku.Pilsētu iedzīvotāju īpatsvars industrializētās valstīs 
Avots: Roland Berger

uponor pilsētas iedzīvotāju skaits attīstītajās valstīs

Ieskats Uponor laboratorijā: idejas, pētniecība, koncepcija. Ar skatu nākotnē!

Uponor daudz iegulda pētniecībā un produktu attīstībā, uzturot pastiprinātu dialogu ar saviem klientiem un partneriem. Ikviens ir aicināts dalīties pieredzē un novērojumos. Pastāsti par savām vēlmēm vai to, kādu potenciālu redzi efektīvākai enerģijas izmantošanai un higiēniskai ūdens resursu pārvaldībai. Iespējams, kopā mēs varam atrast risinājumus, no kuriem ieguvēji būs visi.

Mums ir nepieciešami radoši prāti, lai attīstītu un realizētu idejas. Uponor piešķir lielu vērtību savu darbinieku izglītībai un apmācībai. Klientiem un partneriem mēs piedāvājam seminārus un apmācības Uponor Akadēmija (Uponor Academy). Tā ir iespēja uzzināt jaunāko informāciju par produktiem, to uzstādīšanu un citām noderīgām un praktiskām lietām.

uponor unipipe plus inovācijas