uponor ilgtspējīga uzticama dzeramā ūdens piegāde
Ūdens – Dzīves kvalitāte – Efektivitāte - Uponor strādā pie nākotnes risinājumiem

Inovācija@Uponor

Dzeramais ūdens pasaulē — Uponor palīdz saglabāt šo vērtīgo resursu

Kā patērētāji un rūpniecība izmantos šo vērtīgo resursu nākotnē? Šī ir viena no centrālajām tēma nākotnei. Uponor strādā pie risinājumiem ūdens ilgtspējīgai lietošanai un attīsta inovatīvas koncepcijas, kas sekmē drošu dzeramā ūdens baudīšanu un tā ekonomisku patēriņu.

Cilvēku koncentrācija pilsētās 

Blīvi apdzīvotos reģionos ir īpaši nozīmīgi nodrošināt iedzīvotāju dzīves kvalitāti. Tas attiecas uz visām dzīves telpām: mājās, darbā un pavadot brīvo laiku.Pilsētu iedzīvotāju īpatsvars industrializētās valstīs 
Avots: Roland Berger

uponor pilsētas iedzīvotāju skaits attīstītajās valstīs
uponor enerģijas patēriņš dzīvojamo ēku ūdens higiēna

Enerģijas ražošana un patēriņš mainās 

Industrializētās valstīs lielu daļu enerģijas patēriņa sastāda būvniecības pakalpojumi. Tāpēc ir būtiski izmantot visa veidu enerģiju efektīvi. Kamēr jaunām ēkām parasti ir augsti standarti attiecībā uz energoefektivitāti, renovējot vecas ēkas, ir nepieciešami inovatīvi risinājumi. Lai ilgtspējīgi samazinātu patēriņu, papildus norobežojošo konstrukciju optimizācijai ir nepieciešamas mūsdienīgas ēku inženiertehniskās sistēmas un atjaunojamo enerģiju izmantošana.

Ieskats Uponor nākotnes laboratorijā: idejas, pētniecība, koncepcija.

Uponor daudz iegulda pētniecībā un izaugsm, uzturot pastiprinātu dialogu ar saviem klientiem un partneriem. Ikvienam ir iespēja piedalīties pieredzes apmaiņā. Pastāsti par savām vēlmēm un pieredzi, vai to kādu   potenciālu redzi efektīvākai enerģijas izmantošanai un higiēniskai ūdens resursu pārvaldībai. Iespējams, kopā mēs atrodam risinājumus, no kā gūst labumu arī citi.

Mums ir nepieciešami radoši prāti, lai attīstītu un realizētu idejas. Uponor piešķir lielu vērtību savu darbinieku izglītībai un apmācībai. Klientiem un partneriem mēs piedāvājam seminārus un pasākumus Uponor Akadēmija (Upnor Academy) ietvaros par aktuālajām tēmām saistībā ar ūdens apgādi, apsildi un dzesēšanu.

uponor unipipe plus inovācijas