uponor higiēniska dzeramā ūdens piegāde

Inovācijas

Ūdens pieprasījuma pārvaldība

uponor smatrix aqua higiēnas dzeramā ūdens piegāde

Ūdens patēriņa uzraudzība un samazināšana

Uponor ir inovatīvs uzņēmums ne tikai produktu izstrādes jomā, bet arī domājot par lietu “gudru izmantošanu”. Mūsu Amerikas partneris, Belkin International, ir viens no vadošajiem pakalpojumu sniedzējiem plaša patēriņa elektronikas preču, tīkla tehnoloģiju un viedās mājas tehnoloģiju jomās. Kopuzņēmums „Phyn“ apvieno abu uzņēmumu kompetences. Tie attīsta sistēmas, kas automātiski uzrauga dzeramā ūdens apgādi ēkās. Mērķis ir novērst noplūdes un tā rezultātā samazināt ūdens patēriņu. Šādi rodas unikāla pievienotā vērtība, kā rezultātā patērētāji gūst tikpat daudz labuma, cik rūpniecība.
Šādā veidā Uponor ievērojami paplašina savas esošās darbības jomas. Vienlaikus uzņēmums arī palielina savu kompetenci dzeramā ūdens apgādē un higiēnā. Šis ir nozīmīgs solis viedās mājas tehnoloģiju jomā.

Agrīnās brīdināšanas sistēma noplūdēm

Komunālo pakalpojumu uzņēmumi varētu izvairīties no ūdens nelietderīgas tērēšanas un zudumiem transportēšanas laikā, tādējādi taupot resursus un naudu. Agrīnā brīdināšana par noplūdēm vai cauruļu pārrāvumiem samazina ne tikai bojājumu apmērus, bet arī, piemēram, apdrošināšanas prēmijas. Plānošanas eksperti varētu piekļūt digitāliem datiem no sistēmām, kas jau tikušas uzstādītas, plānojot dzeramā ūdens sistēmu izmērus. Uzņēmumi, kas piedāvā apsildes, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas pakalpojumus, varētu piedāvāt saviem klientiem papildu uzraudzības pakalpojumus:

Vairāk par Phyn
uponor phyn

Ūdens kvalitātes analīze dažu sekunžu laikā