Uponor rūpnieciski izolēti cauruļvadi

  • Rūpnieciski izolētas siltumtrases

Moderns risinājums siltumtrasēm

Modernām siltumtrasēm jāatbilst daudzām prasībām, tām jābūt drošām, ilgmūžīgām, izturīgām un ar zemiem siltuma zudumiem. Uponor klāstā ir tieši šādas caurules siltumapgādei, kartā ūdens nodrošināšanai, dzesēšanai un neaizsalstošs cauruļvads aukstajam ūdenim. Šie cauruļvadi ir piemēroti gan privātmājām, kur ir nepieciešamība tikai pēc dažiem metriem, gan lielos objektos, lai ar siltumu nodrošinātu daudzdzīvokļu māju kvartālus.

Uponor rūpnieciski izolēto cauruļvadu montāža ir ļoti vienkārša, cauruļvads tiek piegādāts nepieciešamajā garumā ruļļos, tādējādi transportēšanas un montāžas izmaksas ir salīdzinoši nelielas, nav nepieciešami kādi īpaši instrumenti vai augsti kvalificēts darbaspēks. Cauruļvadu iespējams izbūvēt ļoti ātri, samazinot neērtības iedzīvotājiem, veicot veco siltumtrašu nomaiņu ir iespējams esošo kanālu atvērt tikai pāris vietās un ievilkt jauno Uponor siltumtrasi.

Siltumapgādes priekšrocības

Rūpnieciski izolēti cauruļvadi

• Izmantojams apkurei, karstā ūdens apgādei, dzesēšanai
• Drošs, uzticams ērts risinājums
• Elastīga caurule ārtai un vieglai montāžai
• Nav nepieciešami speciāli instrumenti
• Līdz pat 200 m garumā bez neviena savienojuma
• Nekorodē un neaizaug

Izvēlieties produktu grupu no rūpnieciski izolētiem cauruļvadiem

Siltumapgāde
Karstā ūdens siltumtrases
Neaizsalstošs ūdensvads
siltumtrase quattro acc

Uponor Thermo un Quattro cauruļvadi ir ideāls risinājums apkures un karstā ūdens apgādes siltumtrasēm privātmājām un daudzstāvu apbūvei.

 

Uzzināt vairāk
warm aqua acc

Uponor Aqua ir mūsu lokanais speciālists kastā ūdens apgādei. Vienkāršī, ātri un ar saprātīgām izmaksām veicama cauruļvadu montāža.

 

Uzzināt vairāk
cold supra acc

Uponor Supra ir risinājums Latvijas skarbajām ziemām ūdensvada un spiedkanalizācijas caurulēm. Cauruļvads ir aprīkots ar pašregulējošu apsildes kabeli, izolācijas slāni, ārējo apvalkčaulu un nodrošina caurules neaizsalšanu pat pie ļoti zemas temperatūras.

 

Uzzināt vairāk
Aizvērt