Privātums un sīkdatnes

Privātuma aizsardzība un personas dati

"

Uponor apņemas aizsargāt jūsu privātumu un personas datus. Mēs nodrošinām augsta līmeņa aizsardzību un apstrādājam jūsu personas datus saskaņā ar piemērojamajiem likumiem un konfidencialitātes principiem. Šajā konfidencialitātes politikā ir sniegta informācija par to, kā mēs apstrādājam personas datus. “Personas dati” ir informācija par identificētu vai identificējamu fizisku personu. Šī politika attiecas uz personas datu apstrādi gadījumos, kad šādi dati atrodas Uponor pārvaldībā.

Šajā tīmekļa vietnē, mūsu produktos un pakalpojumos var būt iekļautas saites uz citu uzņēmumu tīmekļa vietnēm un pakalpojumiem, kur ir spēkā citāda konfidencialitātes politika, un/vai trešo pušu pakalpojumi, kas ir instalēti jūsu ierīcē, var atļaut piekļuvi jūsu ierīcē esošajai informācijai. Ieteicams rūpīgi iepazīties ar šādu trešo pušu konfidencialitātes politikām. Uponor nav atbildīgs par šādu trešo pušu pakalpojumiem, konfidencialitātes praksi vai saturu.

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantots Google. Inc tīmekļa analīzes pakalpojums. Lai skatītu paziņojumu par Google tīmekļa analīzes pakalpojumu, noklikšķiniet šeit. Izmantojot šo tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka Google apstrādā jūsu datus iepriekš noteiktajā veidā un atbilstoši norādītajiem mērķiem.

Izmantojot šo tīmekļa vietni un/vai iesniedzot personas datus korporācijai Uponor, jūs apliecināt, ka izprotat un piekrītat tam, ka jūsu personas dati var tikt apstrādāti saskaņā ar šo politiku. Ja nepiekrītat šai politikai, iesakām neizmantot šo tīmekļa vietni vai neiesniegt personas datus korporācijai Uponor.

Apkopoto datu veidi
Uponor uzglabā personas datus tikai ar mērķi nodrošināt atbilstību tiesību aktu prasībām vai sniegt jums labākus pakalpojumus. Lai uzlabotu mūsu pakalpojumus, var būt nepieciešami personas dati. Ja korporācijai Uponor sniedzat vai esat sniedzis personas datus, Uponor drīkst tos izmantot, lai jums sniegtu pakalpojumus vai atbildētu uz jūsu pieprasījumiem. Sniedzot informāciju korporācijai Uponor ar šīs vietnes starpniecību, jūs apstiprināt un piekrītat personas datu apkopošanai, lietošanai un izpaušanai saskaņā ar šajā konfidencialitātes politikā norādīto veidu un mērķiem. Tālāk norādīti datu piemēri, kādus drīkst apkopot Uponor.

Personas dati parasti tiek apkopoti, kad izmantojat mūsu produktus un pakalpojumus vai reģistrējaties to lietošanai, vai citādāk mijiedarbojaties ar Uponor. Personas dati var būt, piemēram, jūsu IP adrese, piekļuves laiks, saistītā tīmekļa vietne, izmantotās saites, apmeklētās lapas, skatītais saturs un citas līdzīga informācija, ko mums nosūta jūsu pārlūkprogramma.

Mēs drīkstam lūgt jums norādīt papildinformāciju, piemēram, jūsu vārdu, e-pasta adresi, dzīvesvietas adresi, lietotājvārdus un paroles, piekrišanu, atsauksmes, vecumu, dzimumu utt. Vēlamies uzsvērt, ka, sniedzot mums savus personas datus, konkrēti neidentificējami personas dati var kļūt identificējami. Turklāt mēs drīkstam iegūt jūsu personu identificējošus datus no publiski pieejamiem avotiem.

Lietošanas mērķi
Uponor drīkst apkopot personas datus vienlaicīgi vienam vai vairākiem tālāk norādītajiem mērķiem.

a. Produktu un pakalpojumu izstrāde
Uponor drīkst izmanot jūsu personas datus savu produktu un pakalpojumu izstrādes vajadzībām. Tomēr šim mērķim mēs galvenokārt izmantojam kopsavilkuma un statistikas informāciju.

b. Saziņa
Uponor drīkst izmantot jūsu personas datus, lai sazinātos ar jums, piemēram, sūtītu jums paziņojumus par mūsu produktiem vai pakalpojumiem vai sazinātos ar jums klientu attiecību vai klientu apkalpošanas jautājumos.

c. Marketinga aktivitātes
Uponor drīkst izmantot jūsu personas datus mārketinga pētījumos, piemēram, tiešā mārketinga vai pētījumu vajadzībām.

d. Produktu un pakalpojumu nodrošināšana
Uponor drīkst izmantot jūsu personas datus, ja tas ir nepieciešams, lai pildītu starp jums un Uponor noslēgtā līguma nosacījumus, nodrošinātu Uponor produktu un pakalpojumu funkcionalitāti un drošību un identificētu jūs. Mēs arī drīkstam izmantot jūsu personas datus, lai novērstu un analizētu iespējamus neatbilstīgas lietošanas gadījumus.

Personas datu izpaušana
Mēs drīkstam izpaust jūsu personas datus saskaņā ar zemāk minētajiem nosacījumiem.

Piekrišana. Uponor drīkst izpaust jūsu personas datus ar jūsu piekrišanu.

Pilnvarotas trešās puses un Uponor uzņēmumi. Uponor drīkst izpaust jūsu personas datus citiem uzņēmumiem, kas iekļauti Uponor grupā, kā arī pilnvarotām trešajām pusēm, kas apstrādā personas datus pēc Uponor pieprasījuma šajā politikā noteiktajām vajadzībām. Mēs drīkstam sadarbībā ar saviem partneriem īstenot papildu mārketinga un citu saziņu. Šīm vajadzībām mēs apvienojam mūsu apkopoto informāciju par jums ar informāciju, ko par jums apkopojuši mūsu partneri, piemēram, lai izvairītos no liekas saziņas un pielāgotu informāciju jūsu vajadzībām.

Starptautiska izpaušana. Mēs drīkstam pārsūtīt jūsu personas datus ārpus valsts, kurā izmantojat mūsu pakalpojumus, arī ārpus EEZ valstīm. Šādās valstīs var būt spēkā citādāki datu aizsardzības likumi. Tomēr mēs apņemamies nodrošināt, ka šāda pārsūtīšana ir juridiski reglamentēta un jūsu personas dati tiek aizsargāti tādā pašā mērā, kā to nodrošina piemērojamie tiesību akti.

Uzņēmumu sapludināšana un iegāde. Mūsu uzņēmumu pārdošanas, iegādes, sapludināšanas vai savādāka veida reorganizācijas gadījumā mums var nākties izpaust personas datus, piemēram, potenciālajiem un faktiskajiem pircējiem un viņu konsultantiem.

Obligāta izpaušana. Papildus iepriekš minētajiem gadījumiem mums var būt pienākums izpaust jūsu personas datus varas iestādēm vai citām trešajām pusēm. Mēs drīkstam arī izpaust un citādāk apstrādāt jūsu personas datus saskaņā ar piemērojamajiem tiesību aktiem, lai aizstāvētu savas tiesiskās intereses.

Sīkfailu izmantošana
Sīkfails ir neliela datu kopa, ko tīmekļa vietne nosūta uz jūsu datoru un saglabā tīmekļa pārlūkprogrammā laikā, kad pārlūkojat tīmekļa vietni. Kad atkal pārlūkojat attiecīgo tīmekļa vietni, sīkfails var izgūt sīkfailā saglabātos datus, lai iegūtu informāciju par jūsu iepriekšējām darbībām. Plašāku informāciju par šīm tehnoloģijām un to darbības principu skatiet, piemēram, šeit: http://www.allaboutcookies.org.

Ik pēc laika sīkfails var tikt ievietots jūsu datorā, lai uzlabotu šīs vietnes un/vai mūsu pakalpojumu efektivitāti. Lielākā daļa pārlūkprogrammu ir iestatīta tā, lai tajās tiktu pieņemti sīkfaili. Varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai sīkfaili netiktu pieņemti vai saņemtu paziņojumu, kad sīkfails tiek nosūtīts.

Šajā politikā detalizēti norādīts, kā Uponor savās tīmekļa vietnēs izmanto sīkfailus un tiem līdzīgus failus un tehnoloģijas. Ja apmeklējat mūsu tīmekļa vietnes un jūsu pārlūkprogramma ir iestatīta tā, lai tiktu pieņemti sīkfaili, uzskatām to kā tiešu jūsu piekrišanu sīkfailu lietošanai.

Lietošanas mērķi
Noteikti sīkfaili ir nepieciešami, lai izpildītu mūsu tīmekļa vietnes pamatfunkcijas. Šie sīkfaili nodrošina mūsu tīmekļa vietņu darbību un ir piedāvā jums ērtas iespējas, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni.

Uponor drīkst arī izmantot sīkfailus, lai sniegtu jums labākus pakalpojumus un produktus. Šie sīkfaili tiek izmantoti, piemēram, vietnes uzlabošanai, personalizēšanai un reklāmai. Jums tas nozīmē, ka tīmekļa vietne var atcerēties, piemēram, jūsu izmantoto valodu un izvēlēto valsti. Mēs veicam arī profilu analīzi, piemēram, lai noteiktu lietotāju visbiežāk izmantotās opcijas. Mēs nosakām, kā jūs piekļūstat mūsu tīmekļa vietņu saturam, lai mūsu tīmekļa vietņu izkārtojums pēc iespējas labāk atbilstu lietotāju vajadzībām. Mēs nosakām arī klikšķu skaitu, kas veikti uz spraudņiem “Like” (Patīk) un “Tweet” (Sūtīt sīkziņu), un to, kāds mūsu tīmekļa vietņu saturs tiek koplietots vai norādīts. Šie sīkfaili palīdz personalizēt mūsu tīmekļa vietņu saturu, piemēram, rādot jūsu vajadzībām pielāgotus reklāmkarogus un ieteikumus. Mēs arī nosakām, kādas atsauces izmantojat mūsu tīmekļa vietņu sasniegšanai, lai novērtētu mūsu kampaņu un reklāmu efektivitāti. Mēs izmantojam šos sīkfailus Uponor un atsevišķu trešo pušu tīmekļa vietņu reklāmu apkalpošanai.

Tas, cik ilgi informācija tiek glabāta, ir atkarīgs no izmantotā sīkfaila veida. Sesijas sīkfailu derīgums beidzas, aizverot pārlūkprogrammu, savukārt pastāvīgo sīkfailu derīgums parasti ir no diviem mēnešiem līdz vairākiem gadiem.

Jūsu tiesības
Jums ir noteiktas tiesības saistībā ar jūsu personas datu apstrādi, kuras Uponor apņemas ievērot. Jūsu tiesības ir šādas:

- tiesības zināt, kādus jūsu personas datus Uponor uzglabā;
- tiesības uz nepilnīgu, lieku, nepareizu vai novecojušu personas datu atjaunināšanu vai dzēšanu;
- tiesības atteikties no mārketinga ziņojumu saņemšanas; un
- tiesības pieprasīt, lai tiktu apturēta jūsu personas datu izmantošana tiešā mārketinga vai mārketinga pētījumu vajadzībām.

Ņemiet vērā, ka piemērojamajos tiesību aktos var būt noteikti arī ierobežojumi un citi nosacījumi attiecībā uz jūsu tiesībām.

Augstāk minētās tiesības var īstenot, sazinoties Uponor e-pastā: international@uponor.com. Lūdzu, ņemiet vērā, ka noteiktās situācijās iepriekš minēto tiesību īstenošana var nozīmēt, ka mēs nevarēsim turpināt jums sniegt nepieciešamos pakalpojumus.

Izmaiņas šajā politikā
Ņemiet vērā, ka Uponor drīkst ik pēc laika ieviest izmaiņas šajā politikā. Tomēr, ja izmaiņas ir būtiskas un nelabvēlīgas, Uponor ziņo par šādām izmaiņām, publicējot attiecīgu paziņojumu gan šīs politikas sākumā, gan tīmekļa vietnes sākumlapā. Iesakām ik pa laikam pārskatīt šo politiku, lai uzzinātu par šādām izmaiņām.

Ja jums ir papildjautājumi, lūdzu, uzdodiet tos mūsu klientu apkalpošanas dienestam vai rakstiet mums:
international@uponor.com

Aizvērt