Uponor Siccus kampaņa

Siltās grīdas: komforts visās telpās

Viegla konstrukcija, kas piemērota arī koka pārsegumiem

Uponor Siccus: grīdas apsildes sistēma ikvienai telpai

Izmanto iespēju iegādāties universālāko grīdas apsildes un dzesēšanas sistēmu Uponor Siccus par īpaši draudzīgu cenu tikai veikalos KOMFORTS līdz 31.05.2021.

Kas ir Uponor Siccus?
Uponor Siccus ir sausās būves sistēma ar nelielu konstrukciju augstumu un svaru, kuru var izmantot visdažādākajām grīdas konstrukcijām gan jaunbūvēs, gan remonta veikšanai, tai skaitā silto grīdu izbūvei arī mājas otrajā stāvā. Tā ir viegla un plāna konstrukcija, kas īpaši piemērota koka pārsegumiem, nav pamanāma un ir savietojama ar siltumsūkņiem vai citiem siltuma avotiem.

Kas ir Uponor?
Uponor ir viens no pasaules vadošajiem apkures un dzesēšanas sistēmu izstrādātājiem un piegādātājiem ar izcilu reputāciju.

Komforts logo

Uponor Siccus priekšrocības

Uponor Siccus
 • Uponor arrow

  Neliels svars un plāna konstrukcija

  Svars kopā ar ģipškartona loksnēm ir tikai aptuveni 25 kg/m2, kas īpaši piemērots apakškonstrukcijām, kurām ir neliela statiskā noslogojamība, piemēram, koka siju griesti. Sistēmas uzstādīšanas augstums ir tikai aptuveni 55mm. Ko tas nozīmē Tev? Tā ir iespēja būtiski palielināt komforta līmeni savā mājā un pilnībā atbrīvoties no nepieciešamības izbūvēt radiatorus, tai skaitā otrajā stāvā.

 • Uponor arrow

  Universāls pielietojums

  Uponor Siccus iespējams ieklāt jebkurā telpā uz visdažādākajām grīdas konstrukcijām – gan jaunbūvēs, gan veicot mājokļa pārbūvi. Tā optimāli sader ar visdažādāko grīdas segumu materiāliem: betona plāksnes, dabīgs akmens, keramiskās flīzes, parkets, lamināts, PVC, kā arī dažādiem tekstila segumiem.

 • Uponor arrow

  Plašas interjera iespējas

  Siltās grīdas sistēma sniedz iespēju pielāgot interjeru neierobežoti, piemēram, nedomājot par to, kur atradīsies radiatori. Šie "neredzamie" risinājumi (grīdu, sienu vai griestu apsilde) tiek novērtēta ļoti augstu ne tikai profesionāļu vidū, bet arī no gala lietotāju puses, tāpat tie veido ēkai papildus pievienoto vērtību.

 • Uponor arrow

  Attālināta vadība un energoefektivitāte

  Grīdas virsmu iespējams apsildīt ar zemāku temperatūru nekā radiatorus, jo tās laukums ir ievērojami lielāks, un vienmērīgais temperatūras sadalījums samazina enerģijas patēriņu. Savukārt, pateicoties iespējai to savienot ar Uponor Smatrix Pulse, silto grīdu attālinātās vadības sistēmu, šāda apsildes sistēma ir īpaši ērta lietotājam.

Ja Tu neredzi zemāk esošo veidlapu, visticamāk, Tu neesi pieņēmis/-usi mūsu mārketinga sīkdatnes. Atceries, ka vari mainīt sīkfailu iestatījumus jebkurā laikā.

Uponor Siccus sistēmas galvenie komponenti

Uponor Siccus komponenti

Lejupielādē brošūras un uzzini vairāk

DB5317CDD96D464DA7605DC2CE0EC9F5

Uponor Siccus grīdas apsilde un dzesēšana

Tehniskā informācija

PDF 3.16MB
036FA561D5724C158FBBC58A0AF51687

Uponor Siccus 14 sausa konstrukcija

Montāžas instrukcija

PDF 1.28MB

Noderīga informācija

Kāpēc siltās grīdas ir tik ērts apsildes veids?
Atšķirībā no tradicionālajām apkures sistēmām, kas silda tikai gaisu, zemgrīdas izstarojošā apsilde sasilda grīdu un objektus, kas saskaras ar to. Grīda pilnā tās apjomā izplata vienmērīgu, komfortablu siltumu. Siltās grīdas neaizņem telpu, tādējādi palielinot apdzīvojamo platību, kā arī pateicoties vienmērīgam temperatūras sadalījumam, šāds apkures veids ir aptuveni par 12% ekonomiskāks par radiatoru apkures sistēmu. 

Vai grīda var būt pārāk karsta?
Nē. Pareizi izveidota grīdas apsildes sistēma nodrošina energoefektīvu, komfortablu sistēmas darbību un izplatītais siltums ir patīkams visām paaudzēm, kā arī mājdzīvniekiem. Ja nepieciešams papildus siltums, lai nodrošinātu telpas vai konstrukcijas siltuma slodzi, ir iespējams izveidot arī sienu vai griestu apsildes sistēmu, taču šādi gadījumi ir ļoti reti.

Vai silto grīdu sistēma nekaitē cilvēkiem ar alerģiju?
Bieži vien cilvēku apziņā ir iesakņojies mīts, ka grīdas apkure veicina putekļu cirkulāciju. Šeit būtu būtiski atcerēties fizikas likumus, grīdas virsmas temperatūra apkures sezonas laikā svārstās robežās no +20°C līdz +29°C, atkarībā no ēkas siltinājuma un ārējās temperatūras. Šāda zema grīdas virsmas temperatūra nespēj veicināt gaisa kustību un izslēdz pastiprinātu putekļu cirkulāciju pat tuvu grīdas virsmai. 

Vai siltā grīda rada smaguma sajūtu kājās?
Kā jau minēts iepriekš, grīdas virsmas temperatūra pie pareizas sistēmas izbūves ir salīdzinoši zema (aptuveni 25°C ), kas nerada nekādus draudus kāju vēnu veselībai, gluži otrādi, saskaņā ar neatkarīgiem pētījumiem šāda temperatūra veicina atveseļošanos. Grīdas virsmas temperatūra var pārsniegt pieļaujamās robežas (29°C dzīvojamajās telpās), ja sistēmas izbūve ir veikta neprofesionāli.

Kāda veida grīdas segumu varu izmantot?
Ir iespējams izmantot jebkāda veida grīdas segumu, ja siltuma pretestība nepārsniedz standartu. Koka, paklāja vai citiem grīdas segumiem termiskajai pretestībai nevajadzētu pārsniegt 0,15m²k /w, lielākoties tas ir rakstīts pie konkrētā grīdas seguma raksturlielumiem. Nevajadzētu baidīties ēkā izmantot dažādus segumus, tos var brīvi kombinēt, taču tas ir jāņem vērā veicot aprēķinus. Kā rāda pieredze, tikai ļoti retos gadījumus ar silto grīdu nepietiek un ir jāizmanto kādi papildus siltuma avoti.

Kādas ir apkures (ekspluatācijas) izmaksas siltai grīdai salīdzinot ar radiatoru apkuri?
Zemāki maksājumi par apkuri tiek sasniegti, ņemot vērā faktu, ka temperatūras vertikālais sadalījums ir vienmērīgs, t.i. gaisa temperatūra potīšu līmenī ir gandrīz vienāda ar gaisa temperatūru acu līmenī, atšķirībā no radiatoru apkures, kur grīdas līmenī temperatūra ir zemāka. Siltās grīdas lielāko daļu siltuma rada izstarošanas ceļā sildot ķermeni, nevis tikai gaisu, gala rezultātā identiska komforta nodrošināšanai telpas temperatūru iespējams uzturēt par aptuveni 2⁰C zemāku nekā izmantojot tradicionālos radiatorus. Temperatūras pazemināšanu par 1⁰C ļauj ietaupīt siltuma enerģiju aptuveni 6% apmērā, tātad izmantojot siltās grīdas, izdevumus par apkuri iespējams samazināt par aptuveni 12% un ietaupīto izmantot citiem, daudz jaukākiem mērķiem. Patērējot mazāk kurināmā, samazinās arī kaitīgo izmešu daudzumu atmosfērā.

RĪGA
TIRDZNIECĪBAS CENTRS KOMFORTS
Jaunmoku iela 26, Rīga
www.komforts.net

TIRDZNIECĪBAS CENTRS KOMFORTS
Krasta iela 44, Rīga
www.komforts.net

DAUGAVPILS
VEIKALS KOMFORTS
Kandavas iela 15, Daugavpils
www.komforts.net

LIEPĀJA
VEIKALS KOMFORTS
Zemnieku iela 32, Liepāja
www.komforts.net

RĒZEKNE
VEIKALS KOMFORTS
Atbrīvošanas aleja 163, Rēzekne
www.komforts.net

VALMIERA
VEIKALS KOMFORTS
Stacijas iela 30, Valmiera
www.komforts.net

VENTSPILS
VEIKALS KOMFORTS
Brīvības iela 43, Ventspils
www.komforts.net

Rīga
AG Būve
Armands Kairovs
+37129427042
agbuve@gmail.com

Amadeus Dizains
Jurijs Kurasovs
+37129256896
info@apkure.eu

Dian Būve
Jurijs Kaļiņins
+37129136851
jurijsallroad@gmail.com

Intego Plus
Andris Zirdziņš
+37129241249
andris.zirdzins@gmail.com

IDK

Kristaps Cars
+37128353546
kristaps.cars@gmail.com

Montema
Artis Muskars
+37126414990
artis@montema.lv

Daugavpils
Borg
Vitālijs Baranovkis
+37127034597
fulyugan@inbox.lv

Jelgava
Juneka Montāža
Jolants Matusevičs
+37129232750
junekamontaza@inbox.lv

Jēkabpils
Hektors
Māris Cāns
+37129115576
hektors@apollo.lv

Jēkabpils būve
Raivo Špūns
+37122354914
spuns.raivo@inbox.lv

Krāslava

Nordserviss
Mihails Žuravskis
+37129438546
nordserviss@inbox.lv

Liepāja
Līras
Mārtiņš Luiks
+37129214188
liras82@inbox.lv

RD Nams
Jānis Viducis
+37126775776
janisviducis@inbox.lv

Madona
JK Santehnika
Jānis Briņķis
+37125609007
jksantehnika@inbox.lv

Preiļi
Preiļu santehniķis
Vitālijs Dektjarjovs
+37129288625
preilu.santehnikis@inbox.lv

Rēzekne
Latgalija
Dmitrijs Stepanovs
+37126161511
latgalija@latgalija.lv

Valmiera
Sanart
Sandris Lezdiņš
+37128674389
sandris@sanart.lv

Ventspils
Dalargo Serviss
Jānis Trams
+37129136313
janis@dalargoserviss.lv