starptautiskā praktikantu programma

Veido karjeru kopā ar Uponor: Starptautiskā praktikantu programma

Dažādas iespējas

Dažādas iespējas

Vērtīga darba pieredze

Vērtīga darba pieredze

attīsti jaunas prasmes

Prasmju attīstīšana

Studentiem un absolventiem

Studentiem un absolventiem piedāvājam vērtīgu darba pieredzi un iespēju attīstīt prasmes, sadarboties un  iegūt starptautisku pieredzi. Sāc veidot lielisku karjeru - uzzini vairāk par iespējām.

Pievienojies Uponor: Starptautiskā praktikantu programma

"Jums būs iespēja strādāt pie savas attīstības, ietekmēt uzņēmumu, kā arī visu nozari un tās nākotni."
Annasofia Grönholm, starptautiskās programmas stažieris 

Veido karjeru kopā ar Uponor: Starptautiskā praktikantu (stažieru) programma piedāvā absolventiem iespēju iegūt starptautisku un unikālu pieredzi, attīstīt savas prasmes un iepazīt pasauli patiesi unikālā veidā.

  • Piesakies divu gadu programmai un strādā apmaksātu darbu kādā no Uponor vietām: Somijā, Zviedrijā, Dānijā, Vācijā, ASV, Polijā vai Spānijā.
  • Iepazīsti Uponor un satiec uzņēmuma vadītājus.
  • Iegūsti mentoru: vienu no pieredzējušākajiem Uponor darbiniekiem.
  • Doties sešu mēnešu darba uzdevumā uz ārzemēm.
  • Saglabā iespēju iegūt pastāvīgu darbu pēc programmas beigām. 

Noskaties zemāk esošo video un uzzini, ko par programmu saka tās dalībnieki: 

Atlases process jaunajai  Uponor Starptautiskās praktikantu programmas atlasei sāksies 2017. gada 17.oktobrī. 

Uzzini vairāk par Uponor Starptautisko praktikantu programmu 

Ceturtā Uponor Starptautiskā praktikanta programma sāksies 2018. gada janvāra vidū. Uponor realizē praktikantu programmas kopš 2011. gada un tās ir bijušas ļoti veiksmīgas un ļoti iecienītas. Daudzi dalībnieki joprojām strādā Uponor, nu jau pastāvīgā amatā.

Programma piedāvā praktikantiem iespēju izvēlēties starp divām jomām: tehniskās un komerciālās. Tehniskajā iegūsi visaptverošu ieskatu piegāžu organizēšanā vai tehnoloģiju attīstībā. Tirdzniecībā -  attīstīsi savu biznesa izpratni, strādājot dažādās funkcijās, piemēram, pārdošana un mārketinga, piedāvājumi, finanses vai cilvēkresursi.

Programmas laikā strādāsi četros dažādos projektos, kur vāksi nepieciešamo informāciju, sazināsies ar atbildīgiem uzņēmuma darbiniekiem, veiksi analīzi un iepazīstināsi pārējos ar saviem atklājumiem. Tā kā šī ir starptautiska programma, tad jārēķinās, ka daļa laika jeb 6 mēneši būs jāpavada citā valstī. Tas uzlabos Tavu starpkultūru izpratni un sniegs vērtīgu pieredzi starptautiskai karjerai. Tu pievienosies praktikantu tīklam un attīstības plāns tiks izstrādāts Tavai personīgai attīstībai.

Īsumā par programmu

Pieteikšanās process

1. SOLIS: Iesniedz pieteikumu

Vispirms iesniedz pieteikumu. To vari izdarīt vēlākais līdz 2017.gada 15.novembrim. Spied uz "Pieteikties tagad" un aizpildi pieteikuma formu.

Padomi:

  • Piesakoties programmai Tev uzdos pāris papildus jautājumus, piemēram, kurā valstī Tu vēlētos stažēties (iziet praksi). Lūdzu ņem vērā to, ka vari pieteikties tikai vienai valstij.
  • Neaizmirsti pievienot savu CV un pieteikumu vēstuli angļu valodā. 
  • Pieteikumus sāksim pārskatīt drīz pēc to saņemšanas, tādēļ lūgums sākotnējo pieteikumu iesniegt pēc iespējas pilnīgāku, lai vēlāk varētu veikt nelielas izmaiņas tajā. 
  • Svarīgi: Piesakies programmai tikai vienreiz un izmanto tikai  vienu e-pasta adresi visā pieteikšanās procesa laikā. 

2. SOLIS: Video intervijas un tests tiešsaistē (online) līdz 2017.gada 26.novembrim.

Gadījumā, ka pirmais solis ir veiksmīgs, video intervijas laikā Tev būs jāatbild uz pāris jautājumiem. Intervijas mērķis ir noteikt Tavas angļu valodas zināšanas, prezentēšanas prasmes un motoviāciju dalībai progammā.

Izturot video intervijas, Tev būs iespēja aizpildīt tiešsaistes testu, kas analizēs Tavu personību un spējas. 

2. SOLIS: Novērtēšanas centri no 2017.gada 11-15 decembrim (viena diena)

Ja būsi izturējis tik tālu, būsi viens no 24 kandidātiem. Novērtēšanas centri ietver intervijas un darbu grupās, kas aizņem vienu pilnu dienu. 

Seko mums: