Uponor kā partneris

 • Uponor kā partneris

Risinājumi un atbalsts katrā projekta fāzē

Uponor darbības pamatnosacījums ir vērtības nodrošināšana mūsu klientiem un partneriem. Mēs pievēršamies ilgtermiņa sadarbībai, nodrošinot uzticamu partnerību un piedāvājot risinājumus, kas mūsu klientiem ļauj attīstīt savu uzņēmējdarbību. Mūsu vispārējais mērķis ir izveidot partnerību ar citiem profesionāļiem, lai radītu kvalitatīvāku cilvēkvidi.

Uponor ir ieguvis ilglaicīgu pieredzi un plašas zināšanas kā cauruļvadu, iekštelpu klimata un infrastruktūras sistēmu piegādātājs. Tomēr mūsu produkti ir tikai viens Uponor zināšanu aspekts. Patieso vērtību nodrošina pilna pakotne — klientu vajadzību izzināšana, klientu projektu vajadzībām ideāli piemērotu risinājumu izstrāde un izcila apkalpošana.

Uponor panākumi ir atkarīgi no mūsu profesionālo partneru panākumiem, un tieši tāpēc Uponor kvalitāti nodrošina tik dažādi aspekti — atbalsts, klientu apkalpošana, ilgtermiņa paļāvība un produktu kvalitāte. Kā patiess celmlauzis plastmasas un kompozītmateriālu cauruļvadu un siltumizstarojošo apkures un dzesēšanas sistēmu jomā, zīmols Uponor ir ieguvis pasaulē uzticama partnera slavu. Pareizi izstrādātas, uzstādītas un lietotas Uponor sistēmas kalpos tikpat ilgi kā ēkas, kurās tās uzstādītas.

Uponor lielu vērību pievērš santehniķu un apakšuzņēmēju apmācībai Uponor produktu uzstādīšanas jomā, lai nodrošinātu sistēmu uzstādīšanu bez problēmām gan mājsaimniecības, gan komercdarbības ēkās, gan municipālās infrastruktūras ietvaros. Ik gadu galvenajām mērķauditorijas grupām, piemēram, apakšuzņēmējiem, uzstādīšanas speciālistiem, izstrādātājiem, precizēšanas speciālistiem un nekustamā īpašuma īpašniekiem, tiek organizētas apmācības vairāk nekā 20 000 dienu ilgumā.
  • Mēs piedāvājam globāli uzkrātu pieredzi, kvalitāti, zināšanas un gribam dalīties tajā. Mums ir iespēja nodrošināt Jūs ar atbalstu jebkurā projekta fāzē, sākot no idejas līdz ekspluatācijai.

  • Būvniecības procesā izšķiroši lēmumi tiek pieņemti krietnu laiku pirms sākotnējo rasējumu sagatavošanas. Nodrošinām atbalstu ieguldītājiem, izstrādātājiem un būvniecības pakalpojumu sniedzējiem koncepcijas izstrādes un plānošanas procesā, piedāvājot alternatīvus sistēmu risinājumus. Piedāvājot ieguldījumu un ekspluatācijas izmaksu sākotnējās aplēses, varam palīdzēt izveidot uzticamu projekta finanšu pamatojumu. Piedāvājam atbalstu apmācību un kvalificētu projektu izvēlē, kas palīdz sasniegt augstas kvalitātes rezultātus. Sniedzam arī efektīvu mārketinga atbalstu attiecībā uz piedāvātās ēkas gala lietotājiem.

  • Sākot no koncepcijas, beidzot ar pašu būvniecību — projektā ir jāparedz visas detaļas un modernās būvniecības tehnoloģiju sarežģītie aspekti. Papildus specializētām zināšanām būtiska loma šajā kontekstā ir efektīviem datortehnoloģiju rīkiem. Projektēšanas speciālistiem piedāvājam apmācību, projektu paraugus un projektēšanas rīkus apkures un dzesēšanas, santehnikas un infrastruktūras risinājumu jomā.
   Partnerība ar Uponor sniedz klientiem tehnisku atbalstu un konsultēšanās iespējas par individuāliem projektiem. Mēs pārbaudām un apliecinām, ka projektēšana ir veikta efektīvi, un īpaši svarīgs šis aspekts ir ieguldītājiem, projektētājiem un būvniecības pakalpojumu sniedzējiem.

  • Būvniecības gaitā plānā paredzētais kļūst par reālu objektu. Šajā procesā izšķiroša loma ir piegādei, loģistikai, produktiem un uzstādīšanas efektivitātei. Mūsu produkti ir guvuši plašu atzinību visā pasaulē, pateicoties to kvalitātei un vienkāršajai uzstādīšanai. Mūsu organizētā uzstādīšanas speciālistu apmācība nodrošina ātru un stabilu uzstādīšanas procesu. Būvniecības pakalpojumu sniedzējiem piedāvājam palīdzību piegādes un loģistikas plānošanā un koordinēšanā, ļaujot novērst problēmu rašanos būvniecības gaitā. Mēs nodrošinām uzstādīšanas darbu kvalitāti visā procesā ar pastāvīgu tehnisko atbalstu un galīgo uzstādītās sistēmas pārbaudi.

  • Būvniecības procesa noslēgumā tiek sākta ēkas izmantošana. Šis ir būtisks posms, kurā tiek sniegts galīgais būvniecības darba apstiprinājums un kas nodrošina priekšnosacījumus efektīvai darbībai un uzturēšanai. Ēkas ekspluatācijā nodošanas posmā mēs atbalstām savus partnerus, pārbaudot un apliecinot mūsu sistēmu vēlamo veiktspēju. Klientiem vienmēr nodrošinām pilnīgu un precīzu sistēmas dokumentāciju. Mūsu organizētā apmācība ļauj būvniecības vadības speciālistiem nodrošināt vienmērīgu darbību bez problēmām. Piedāvājam atbalstu sistēmas lietošanā, optimizēšanā, kā arī atjaunošanu ne tikai šodien un rīt, bet gan visā ēkas lietošanas termiņā.

Aizvērt