Pētniecība un tehnoloģijas

  • Izpēte un tehnoloģijas laboratorija
  • Izpēte un tehnoloģija Uponor automātika
  • Izpēte un tehnoloģijas ūdensapgāde

Pieredze uz kuru paļauties

Uponor ir dekādēm gara pieredze un zināšanas daudzslāņu un plastmasas cauruļu industrijā. Uponor produkti asociējas ar kvalitāti, uzticamību un ērtu izmantošanu. Tie ir paredzēti uzticamai ilgtermiņa lietošanai, tāpēc tos ir atļauts izbūvēt slēpti ēkas konstrukcijās.

Uponor gadiem ritot ir akumulējis unikālu pieredzi un zināšanas plastmasas cauruļu, kas paredzētas ūdensapgādei, apkurei, dzesēšanai un infrastruktūrai, ražošanā un attīstībā. Saprotot patērētāju vajadzības un esot lielai pieredzei Uponor rada dažādas sistēmas, kas ir ētras uzstādīšanā un sniedz patērētājam tās vērtības, kas ir svarīgas.

Mēs ticam ilgtspējīgām būvēm un domājam par nākamajām paaudzēm. Mūsu mērķis ir radīt tādas sistēmas, kas ir energoresursu efektīgas, taupa ūdeni, samazina izmešus, vienlaicīgi nodrošinot komfortablākos apstākļus, kas ir iespējami. Mūsu izstrādājumi garantē drošību, izturību, zemu enerģijas patēriņu un mazāko ietekmi uz vidi.

Uponor strādā ievērojot augstākos standartus ražošanā, kā arī nodrošinot drošas uzstādīšanas metodes. Mēs to nevaram izdarīt vienatnē, tāpēc strādājam kopā ar būvniecības sfēras labākajiem profesionāļiem.

 

Aizvērt