uponor mlc 30

Uponor daudzslāņu kompozītmateriālu caurules

Kvalitatīvas un drošas jau vairāk kā 30 gadus!

Caurules attīstības vēsture

1990. gadā Uponor sāka ražot daudzslāņu kompozīta caurules (MLCP). Tās bija piemērotas dzeramā ūdensapgādei un siltumapgādei. Tās bija vieglas, ar tām bija viegli un ātri strādāt. Tādā veidā sistēmu uzstādītāji varēja ar vienu šāvienu nošaut vairākus zaķus

Tomēr Uponor pie tā neapstājās un darbs pie uzlabojumiem turpinājās, un tā jau 2001. gadā tirgū parādījās MLCP veidgabals ar presēšanas indikāciju. Uponor inženieri pierādīja, ka pat mazi vizuāli pielāgojumi ietekmē rezultātus. 2007. gadā tika ieviests pirmais veidgabals ar gofrētu presčaulu un krāsu kodu. Pēc pāris gadiem, 2014. gadā Zella-Mehlis rūpnīcā Vācijā, Uponor kompetences centrā, sāka ražot pirmo bezšuvju daudzslāņu cauruli Uni Pipe PLUS, kas ir par 40% lokanāka, salīdzinot ar citām mūsdienu daudzslāņu caurulēm. Līdz šim saražoti un uzstādīti daudzi miljoni metru daudzslāņu caurules. Pēdējos gados kopā ar jaunās paaudzes veidgabaliem S-Press PLUS, kurus Uponor prezentēja 2019. gadā izstādē ISH, Vācijā.

Šo trīsdesmit gadu laikā Uponor vairākkārt ir izdevies ieviest tirgū jaunus, vērtīgus produktus, kas tiek augsti novērtēti gan no profesionāļu, gan gala lietotāju puses.
Vairāk par Uponor MLCP sistēmu
uponor mlc 30