Plus X atzinība Smatrix Style

Jaunumi

Plus X Award® atzinība

Uponor Smatrix Style saņem starptautisko Plus X Awards atzinību

Mūsu jaunais istabas termostats Uponor Smatrix Style ir saņēmis starptautisko Plus X balvu pasaules lielākajā inovāciju konkursā, kategorijā: zīmola un produkta kvalitāte. Ekspertu žūrija vērtējumu piešķīra šādām preces īpašībām: augsta kvalitāte, dizains, lietošanas ērtums un ekoloģija.

“Balva vēlreiz pasvītro un akcentē Smatrix Style unikalitāti” apgalvo Jan Peter Tewes, Uponor Building solutions – Europe prezidents. Ne tikai viedā kontroles tehnoloģija un augstā energoefektivitāte, bet arī Smatrix Style dizains pārliecināja žūriju. Pēc ekspertu domām Smatrix Style ir ērts lietošanā. Jo īpaši tādēļ, ka tā uzstādīšana, izmantojot lietotni Smatrix, ir vienkārša.

Uzzināt vairāk par Uponor Smatrix Style termostatu

---

Plus X Award® ir pasaulē lielākā inovāciju balva tehnoloģiju, sporta un dzīvesveida uzlabošanas jomā. Starptautiska un neatkarīga tiesnešu grupa no 25 nozarēm un vairāk nekā 600 starptautisku zīmolu dalībnieki. Plus X balvas tiek pasniegtas jaunām un novatoriskām tehnoloģijām, oriģinālam dizainam un inteliģentām, viegli lietojāmām operētājsistēmām. Šī balva tika izveidota, lai stiprinātu zīmolus, tirdzniecību un palīdzētu patērētājiem lēmumu pieņemšanā. 2018. gadā Plus X Award® atzīmēs savu piecpadsmito gada dienu.