Uponor 2017.gada rezultāti

Finanšu pārskats 1-12 / 2017

Uponor turpina stabilu sniegumu, par spīti iespaidīgajām investīcijām

2017. gadā Uponor neto apgrozījums sasniedz 1170,4 miljonus eiro. Uponor salīdzināmā darbības peļņa 2017. gadā sasniedza 97,2 miljonus eiro, kas ir par 7,2% vairāk nekā pērn.

"2017. gadā mēs redzējām pozitīvu progresu visā Grupā, neto pārdošanas un rentabilitātes pieaugumu visos segmentos. Tajā pašā laikā mēs turpinājām grūtu, tomēr vērtīgu izpēti, lai investētu un attīstītu nākotnes tehnoloģijās, kas palīdzēs palielināt uzņēmuma apgrozījumu jaunā līmenī, " saka Uponor prezidents un izpilddirektors Jyri Luomakoski.

Viņš arī komentēja kopuzņēmuma Phyn attīstību un uzņēmuma citus segmentus:

"Pēc 21 mēneša kopdarba ar tehnoloģiju partneri Belkin, mūsu kopīgais uzņēmums Phyn 2018. gada janvāra vidū ASV prezentēja savu pirmo produktu. Šis unikālais produkts, ar tā profesionālo pieeju tirgum, ir vēl viens svarīgs solis digitālajā viedā ūdens tehnoloģiju tirgū."

"Risinājumi ēkām - Eiropa ziņoja par stabilu peļņas uzlabošanos visa gada garumā, turklāt arī neto apgrozījums nedaudz pieauga. Kamēr mēs varējām ziņot par pozitīvu progresu vairākās valstīs, tostarp Austrumeiropā, Krievijā un Spānijā, mēs atpalikām no rezultātos dažos svarīgos tirgos, piemēram, Vācijā. Stratēģiski mēs pievēršam uzmanību jaunu higiēnas risinājumu un gatavo risinājumu izstrādei, kas piedāvās pārliecinošu vērtību profesionālajām nozarēm tirgū."

"Risinājumi ēkām - Ziemeļamerika aktīvi veido ražošanas jaudu. Celtniecības darbi Apple Valley tika pabeigti un jaunie darbinieki ir apmācīti. Arī ieguldījumi Hutchinson tiks veiksmīgi pabeigti 2018. gada vasarā. Abi šie faktori ietekmēja mūsu rentabilitāti 4. ceturksnī un ietekmēs arī 2018. gada pirmo pusgadu. Kopumā segmenta produktu piedāvājums ir vienmērīgs un mēs esam atgriezušies pie saistību izpildes laikā mūsu klientu pasūtījumiem"

"Uponor Infra ziņoja par strauju situācijas uzlabošanos, ko noteica cikliskā pieprasījuma uzlabošanās Ziemeļamerikā. Rezultāti Eiropā, kur lielākoties tirgus izaugme nebija vērojama vai pieauga nedaudz, 2017. gadā nesasniedza vēlamo līmeni."

Atpakaļ pie citiem jaunumiem