uponor starptautiskā praktikantu programma

Jaunumi

Uponor Starptautiskā praktikantu programma

Uponor Starptautiskā praktikantu programma ir atvērta pieteikumiem

Programma ir atvērta pieteikumiem līdz 2017.gada 15.novembrim. Divu gadu programma ir paredzēta no 2018.gada janvāra vidus.

 Uponor pieņems darbā 8 praktikantus, kuri strādās dažādās Uponor nodaļās Somijā, Zviedrijā, ASV, Spānjā, Polijā, Dānijā un Vācijā. Praktikantiem ir iespēja izvēlēties staro tehnisko un komerciālo virzienu.

“Šī ir fantastiska iespēja nesen absolvējušajiem iegūt darba pieredzi starptautiskā vidē, kā arī attīstīties kā personībai. Mācībspēki šobrīd strādā pie vairākiem aizraujošiem projektiem”, stāsta Minna Blomqvist, Uponor izpilddirektora vietniece cilvēkresursu jautājumos.

 Šī ir Uponor ceturtā starptautiskā praktikantu programma. Iepriekšējā tika izveidota 2016.gadā un tajā bija gandrīz 800 pretendentu. Programmas ir bijušas ļoti veiksmīgas un ļoti iecienītas. Daudzi no praktikantiem joprojām strādā Uponor pastāvīgā amatā.

“Man patiešām patika programma, jo katra diena ir atšķirīga. Man bija iespēja strādāt ar projektiem dažādās nodaļās un patiešām gūt ieskatu par visām uzņēmuma funkcijām. Piemēram, līdz šim strādāju mārketingā, kur es kļuvu nedaudz radošāka. Šobrīd man ir projekts transporta un loģistikas jomā, kur es kļuvu mazliet praktiskāka", saka Malin Backlund, viena no Uponor pašreizējām praktikantēm.

“Es ieteiktu programmu kādam, kas ir aktīvs, ziņkārīgs un atvērts. Jums ir iespēja patiešām attīstīt sevi, ietekmēt uzņēmumu un visu nozari, un tās nākotni", saka Annasofia Grönholm, vēl viena no Uponor pašreizējām praktikantēm.

Uzzini vairāk par esošo praktikantu pieredzi

Uponor jau ceturto reizi izsludina pieteikšanos praktikantu programmai. Iepriekšējā reizē, 2016.gadā, bija pietiekušies gandrīz 800 pretendenti.