S-Press PLUS X Award

Uponor S-Press PLUS veidgabali saņem Plus X Award apbalvojumu

Jaunās paaudzes veidgabali saņēmuši vienu no pasaulē nozīmīgākajām inovāciju balvām, Plus X Award, kategorijā Inovācija, Augsta kvalitāte un Funkcionalitāte. Mēs esam ļoti gandarīti saņemt šo apbalvojumu, jo tas kārtējo reizi apliecina S-Press PLUS unikālās produkta īpašības, šoreiz no neatkarīgas ekspertu žūrijas. 

Izstrādājot S-Press PLUS veidgabalus, Uponor ir ņēmuši vērā praktisko pieredzi, kas gūta 25 un vairāk gadu laikā, izstrādājot un uzstādot vairāk nekā 500 miljonus veidgabalu visā pasaulē. Šie  praktiskā pieredze ir rezultējusies ar jaunas paaudzes veidgabalu nonākšanu tirgū, kura atstāja iespaidu uz žūriju. Žūrijas lēmums un galvenā ziņa: “Uponor” S-Press PLUS veidgabali kompozīta caurulēm ir optimāls risinājums izturīgiem un hermētiskiem cauruļu savienojumiem.”

Ļoti precīza žokļa fiksācija, krāsu kodējums ar skaidru izmēru specifikāciju, ko var vienkāršā veidā noņemt pēc saspiešanas, padara produktu vēl uzticamāku un drošāku. Precīza testa drošības funkcija – savienojuma vietā būs sūce, ja tas nebūs pienācīgi nospiests. Tie ir 100% savienojami ar esošām Uponor kompozītcaurulēm un instrumentiem. Metāla un plastmasas veidgabali ir pieejami izmēros no 16 līdz 32 mm.

Plus X Award ir pasaulē lielākā inovāciju balva tehnoloģiju, sporta un dzīvesveida uzlabošanas jomā. Tā izceļ pasaulē labākos zīmolus par to ražoto produktu izcilo kvalitāti un inovācijām.  Plus X Award žūriju veido neatkarīgi nozares žurnālisti un pasaulē zināmas personības, kas pārstāv 25 nozares. Tie lemj par kvalitātes zīmes piešķiršanu. Šajā gadījumā uzmanība tiek vērsta uz tādiem kritērijiem, kā inovatīva izturība, funkcionalitāte, izsmalcināts dizains un lietotāju vajadzības vai produkta ergonomiskās vai ekoloģiskās īpašības, un kvalitātes zīmes tiek piešķirtas vairākās jomās. 

Vairāk informācijas atradīsi šeit:
https://www.uponor.lv/produkti/udens-apgades-sistemas/s-press-plus-veidgabali
https://plusxaward.de/en/portfolio/uponor-s-press-plus/