uponor smatrix style termostats

Jaunumi

Smatrix Style

Smatrix Style - elegants istabas termostats maksimālam komfortam un augstai energoefektivitātei

Smatrix Style termostats ar iebūvētu operatīvo temperatūras sensoru papildina telpas interjeru un palīdz ietaupīt enerģijas izmaksas.

Elegants, smalka dizaina termostats, pieejams divās krāsās: baltā un melnā.
Operatīvais temperatūras sensors precīzi mēra klimatu iekštelpās. 
Ļauj ietaupīt līdz pat 20% no apsildes izmaksām.
Uponor prezentē Smatrix Style — elegantu, plānu iekštelpu termostatu, kas apvieno mūsdienīgu dizainu ar uzlabotu regulēšanas tehnoloģiju. Termostats nosaka gan telpās esošo gaisa temperatūru, gan izstaroto temperatūru, tādā veidā daudz precīzāk pielāgojot termiskā komforta līmeni. Vienlaikus  mūsdienīgais un smalkais dizains un pievilcīgā konstrukcija ļauj to harmoniski iekļaut jebkurā interjerā.

Šis termostats atbilst augstākajām dizaina un tehniskajām prasībām. Tas pieejams baltā un melnā krāsā, tam ir e-tintes displejs, kurā redzama nepieciešamā telpas temperatūra, kā arī pašreizējie darbības parametri. Visus iestatījumus var viegli un intuitīvi pielāgot ar paneļa sānos esošajām divām pogām. Alternatīvi var izmantot arī centrālo skārienekrāna darbības moduli Smatrix control vai Smatrix App (vadībai caur viedtelefonu). 

Termostata sensorus aptver plāns rāmis, kura biezums ir mazāks kā 10 mm. Papildus telpas temperatūras noteikšanai ir iekļauts arī mitruma sensors, lai nodrošinātu aizsardzību pret kondensāciju grīdu virsmas dzesēšanas laikā. Iespēja uzstādīt arī vēlamo grīdas virsmas temperatūru izmantojot papildus sensoru.

Īpaši askētiska interjera piekritējiem pieejams termostats bez displeja. To var vadīt  tikai ar centrālo skārienekrānu  vai lietotni Smatrix App (pieejama tikai Smatrix Wave PLUS sistēmai). Savukārt telpas termostatu ar e-tintes displeju var savietot ar Smatrix Wave PLUS un Base sistēmu visām versijām, ar bezvadu vai kabeļa savienojumu.

Lai panāktu maksimālu siltuma komfortu un augstu energoefektivitāti, Smatrix vadības sistēmai ir inteliģenta automātiskās līdzsvarošanas funkcija jeb autobalansēšana. Tas nozīmē, ka sistēma aprēķina faktisko nepieciešamo enerģijas daudzumu katrai telpai atsevišķi un pielāgo to pēc nepieciešamības. Autobalansēšana nepārtraukti pārrauga apstākļu izmaiņas ēkas iekšpusē un ārpusē. Salīdzinot ar nebalansētām sistēmām, kurās temperatūra netiek regulēta katrai telpai atsevišķi, šī palīdz ietaupīt līdz pat 20% enerģijas. Autobalansēšanas tehnoloģijas nodrošina arī to, ka nododot sistēmu ekspluatācijā, to nav nepieciešamas balansēt. Tradicionālās sistēmas ir manuāli jābalansē, lai kartai telpai pielāgotu nepieciešamo enerģijas daudzumu. Ja sistēma nav balansēta un tajā ir vienota plūsma, dažām telpām var tikt pievadīts pārāk daudz, citām pārāk maz enerģijas. Kas nozīmē, ka tai nepieciešams lielāks enerģijas daudzums, lai apsildītu vai atdzesētu visas telpas.